Fyll dagene i regi av Bærum Kommune

Sammen med Bærum Golfklubb har vi hatt stand 8. juni i Sandvika.

Det er en åpen messe som henvender seg til rus psykiatri og klubben fikk vist seg frem med GGG/Et slag av gangen.

Ingen andre enn oss hadde aktivitet og det fungerte bra. Mange flotte bidrag som viste seg frem, og vi oppsøkte alle og traff igjen gamle kjente fra Fotballstiftelsen som er kommet over i annen aktivitet, og det er flott.

Stor gjensynsglede for meg å møte Petter «Uteligger» igjen (forsidebildet). Her skal vi få til noe bra sammen.

Bente og Jan fra klubben var frempå og mange prøvde seg. Vi hadde tatt frem en flyer om klubbens torsdagstilbud om gratis golf for målgruppen fra kl. 11-14 hvor Jan vil ta i mot hver torsdag gjennom hele sesongen.

Dette var så positivt og bra og Fredrik, som er med i klubbens ressursgruppe, er også miljøkonsulent i Bærum Kommune gjennom Lyset i Hverdagen og de hadde ansvar for arrangementet. Tusen takk.